Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszego wieloletniego pracownika Józefa Adamczaka, zaledwie kilka lat po przejściu na zasłużoną emeryturę. Przez lata swojej pracy był częścią naszej wolsztyńskiej parowozowni, pozostawiając po sobie pamięć o życzliwości, dobroci i pasji do kolei.
Rodzinie i Bliskim składamy szczere wyrazy współczucia – załoga Parowozowni Wolsztyn.